השכרת מכשירי קשר סלולריים בכיסוי ארצי (מירס) שירות WePTT

מחלקת ההשכרות של WePTT אחראית על אספקת מכשירי קשר סלולרים (“מירס”) בהתאם לצרכי הלקוח, במחיר אטרקטיבי. 

WePTT מתמחה באספקת מכשירי קשר סלולריים PTT ושירות “לחץ כדי לדבר” ברמת איכות שירות, מקצועיות, איכות ציוד, זמינות השירות ותמיכה טכנית מהמובילות בתחום.

אמינות ואיכות מכשירי ה PTT הסלולריים ופשטות ההפעלה של אפליקציית ה PTT שמובנית במכשיר ללא יכולת שינוי ההגדרות של האפליקציה והמכשיר הקשר הסלולרי, מאפשרת לשוכר “ראש שקט” ללא צורך בהתעסקות ב”טיפול” בתקלות שנגרמות עקב שינויים בהגדרות המכשיר או האפליקציה שנעשו ע”י המשתמשים שלו (לא בכוונה). 

חברתינו מציעה שני דגמים להשכרה עם אפליקציית WePTT Basic מובנית בתוך המכשיר הקשר הסלולרי המוקשח. שני הדגמים הם G21 ו D85.

שני מכשירי הקשר PTT (מירס) הם עם צג 1.7 אינץ’ (לא מגע), סוללה 4000mAh, לחצן PTT בצד המכשיר עם אפליקציית קשר WePTT Basic.

המכשירים מסופקים עם מטען, כבל למטען ותפס חגורה. ניתן לשכור או לרכוש אביזרי שמע כמו ערכת שמע שב”כ עם פתיל אקוסטי, ערכת שמע עם אוזניה מעל האוזן (Ear Hook), לחצן PTT אלחוטי בלוטות (Bluetooth) , רמקול/מיקרופון חוטי ועוד.

הגדרות בסיסיות

ההגדרות הבסיסיות שמסופקים מכשיר קשר הם: מספר ייחודי לכל מכשיר (1,2,3,….), וקבוצות (ראשי, משני). ניתן לשנות את הגדרות הבסיסיות  במערכת הקשר WePTT כגון, שינוי שמות המשתמשים (כינויים), שמות הקבוצות, המשתמשים בקבוצות ועדיפויות. ניתן לקבל מידע נוסף במדריך להשכרה מכשירי קשר מירס, ובהסבר למילוי טבלאות לתכונות נדרשות לשירות לחץ כדי לדבר. 

מי שוכר מכשירי קשר סלולריים (מירס)

היום עלות השכרת מכשירי קשר סלולריים (מירס) היא זהה לעלות השכרת מכשירי קשר רגילים מבוססי תדרים. 

בשונה ממכשיר קשר רגיל מבוסס תדרים, הכיסוי של מכשיר קשר מירס תלוי בכיסוי הרשת הסלולרית לכן הטווח שלו הוא כל הארץ. מכשיר יכול להיות באילת ולדבר עם מכשיר אחר בצפת.

השכרת מכשירי קשר מירס מתאימה למגוון רחב של צרכים לדוגמא:

השכרה לאירועים

השכרה לכנסים

השכרה לחברות אבטחה

השכרה לחברות בנייה

השכרה לחברות הסעה

השכרה לקייטנות

השכרה לבתי ספר

השכרה לטיולים

איך לבחור ספק מכשירי קשר מירס להשכרה

השכרת מכשירי קשר באופן כללי זו נראה לכאורה תהליך פשוט, ולעיתים קרובות השוכר מוכן להתפשר מכיוון שהוא צריך את השירות לזמן קצר או זמן לא ידוע, אחרת הוא היה בוחן אלטרנטיבה של רכישת מכשירי קשר.

גם בתחום החדש יחסית של שירות קשר על גבי רשת הסלולר, הלקוח מוכן לפשרות ומה שמוביל אותו הוא בעיקר “אם חברה טובה בלספק מכשירי קשר קונבנציונליים (רגילים), אז היא כנראה גם טובה בלספק מכשירי קשר מירס”. האמת היא שעובדה זו אינה מדויקת, מכיוון שחברות שהעיסוק המקורי שלהן התחיל סביב מכשירי קשר רגילים על בסיס תדרים, הן נמצאות בקונפליקט לקידום טכנולוגיה מתחרה. דוגמא מתחום הרכב שבשנים האחרונות הוקמו חברות שמתמחות ברכבים חשמליים ולקוחות לא מעטים מחליטים לרכוש רכבים מאותן חברות מכיוון שהם מבינים שרכב חשמלי מיוצר בטכנולוגיה אחרת ויצרן רכבים צריך להתמחות בתחום הזה.

רוב הספקים בארץ המספקים את שירות ה PTT  על גבי רשת הסלולר נחלקים לשתי קבוצות עיקריות, כל אחת מהתאמים שלה: 

  • חברות שעוסקות בתחום מכשירי הקשר הקונבנציונליים (Analog or DMR) – לאחר שנודע שחברת מירס תפסיק להפעיל את השירות על גבי רשת IDEN, לחברות אלה הייתה מוטיבציה ל”תפוס” את לקוחות מירס.
  • חברות סלולר – מכיוון שספקית הרשת של תחום ה POC ( PTT Over Cellular) צריכה להיות חברת סלולר וגם מכשירי הקשר הסלולריים הם מבוססי טלפונים ניידים, לחברות אלה הייתה מוטיבציה להרחיב את הפתרונות העסקיים שהן מציאות ללקוחות שלהן.

WePTT היא בין הבודדות בתחום שירות מכשירי קשר על גבי רשת הסלולר (מירס) שהתחילה את פעילותה בתחום זה, לפני שהתחילה לקדם מכשירי קשר רגילים מבוססי תדר. מיקוד הפעילות בקידום תחום ה POC מאפשר לחברה גמישות בחשיבה מחוץ לקופסא ולפתח יכולות במערכת ה POC שלא ניתן למצוא במכשירי קשר רגילים וקבלת החלטות מהירה לביצוע התאמות בגלל שהחברה “רזה” ודינמית.

חשיבה מחוץ לקופסא

דוגמא לחשיבה מחוץ לקופסא של חברת WePTT היא העובדה של WePTT בשלב הראשון לפעילותה התחילה לקדם טלפוני PTT מוקשחים ללא מסך מגע שנראים ומתופעלים כמו מכשיר קשר. 

דבר שהתחיל מרעיון של WePTT ודרש, בנוסף למשאבים הכלכליים, תיאום ופיתוח בין יצרן הטלפונים לספק מערכת ה POC. זאת בשונה מרוב הספקים (משווקים) בארץ שפיתוחים מסוג זה מבוצעים בהובלה של חברת פיתוח מערכת ה POC ושלמעשה יצרני טלפוני PTT פונים ישירות לחברת פיתוח מערכות ה POC. הסיבה לכך שפיתוחים מסוג זה דורשים משאבים כלכליים שלעיתים אינם מוצדקים לפיתוח עבור השוק הישראלי בלבד ולכן ספקים בארץ , בשונה מ WePTT, בוחרים שלא לבצע שינויים ללא תשלום של הלקוחות הסופיים שלהן, קל וחומר שלרובן אין ניסיון בפיתוח והמיקוד שלהן הוא בקנייה, שיווק ומכירה של מוצרים מדף.

היתרון של הגודל

מקובל לחשוב שחברה צריכה לכלול מחלקות רבות לדוגמא: מחלקת שיווק, מחלקת מכירות, מחלקת פיתוח, מחלקה טכנית, ומחלקת שירות לקוחות. תיאורטית המצב הזה אידאלי במיוחד שחברות יש להן גם נהלי עבודה כתובים ומסודרים. לדוגמא אם מערכת הייתה מושלמת לא היה צריך שירות לקוחות או מחלקה טכנית לטיפול בתקלות.

מכיוון שתחום שירות המירס על גבי רשת הסלולר הוא חדש יחסית, הוא סובל מחבלי לידה כמו כל תחום חדש, לכן לעיתים ארגונים שמורגלים בקידום ציוד ומערכות קונבנציונאליות שקיימים זמן רב בשוק, מתקשות לקדם תחום חדש במיוחד שהתחום הוא מורכב ותלוי בגורמים רבים. תחום ה POC (מירס) תלוי בספק רשת הסלולר, ספק מערכת ה POC שמספק את מערכת הניהול והאפליקצייה/יות (לעיתים האפליקציה מסופקת על ידי גורם נוסף), יצרני מכשירי קשר סלולריים, יצרני אביזרי שמע, יצרני אביזרי Bluetooth ועוד.

 WePTTמנוהלת ותומכת את תחום זה באופן גמיש, דינמי, מקצועי, ורזה כדי להגיב מהר לכל דרישה או מקרה חדש שדורש פתרון של הלקוח. לראייה לקוחות שחששו בתחילה להתבסס על שירות מערכת WePTT , ולחלקן אף היה ניסיון עם ספקי שירות POC (מירס) אחרים, מאריכים מאד את איכות השירות של מערכת מכשירי הקשר הסלולריים של WePTT ,את יכולת התמיכה מרחוק, ואיכות הציוד המסופק.

בשוק של היום לא מעט חברות שצריכות פיתוח מוצרים מעדיפות לפתח מוצרים עם חברה קטנה, עם מספר עובדים קטן, ולא עם חברה גדולה, עם מספר עובדים גדול, מכיוון שברור היום שגם פיתוחי חומרה או תוכנה בסופו של דבר הם באחריות אדם בודד ולכן לעיתים לגודל יש חיסרון.

שירות השכרת מכשירי הקשר הסלולריים בכיסוי ארצי (מירס) של WePTT הוא המענה האופטימלי לארגונים וחברות. אנו מבטיחים להתאים את פתרון השכרת מכשירי הקשר ומערכת ה POC היעיל, האיכותי והמתאים ביותר לצרכי הלקוח במחיר אטרקטיבי.